2
doubles

News

24.03.2014 Lukasz-Lindstedt fall in second round

Lukasz and Lindstedt lost their second round doubles match at the Sony Open Tennis to 5th-seeded duo of David Marrero and Fernando Verdasco in tie-breakers 6-7 (2), 6-7 (8) on Sunday evening.

Both teams saved all nine break points they faced during the one hour, 45-minute clash. The Spaniards prevailed to advance into the ATP Masters 1000 event quarter-finals.

Stats: aces (3-7), double faults (5-5), total points won (80-86).

Comments (2):

Szkoda :( ale... był kawałek dobrego tenisa, i najwazniejsze były emocje : sportowa złość, szacunek dla przeciwnika, zwroty akcji, wiara w zwycięstwo, wszystko, co w sporcie najfajniejsze ! I za to wielkie dzięki Panowie :) Zabrakło odrobiny Lucky ! Powodzenia w kolejnych turniejach ! Katarzyna
Dodany przez: Katarzyna | Dnia: 24.03.2014
szkoda... pół nocy nie przespałam, żeby być na bieżąco z wynikiami. Niestety po pierwszym secie zasnęłam z nadzieją, że rano wstanę i dowiem się, że wygraliście... no trudno... mam nadzieję, że złapiecie dobry rytm i w następnym turnieju dojdziecie do finału... życzę tego z całego serca, pozdrawiam
Dodany przez: Justyna | Dnia: 24.03.2014