8
debel

Aktualności

25.06.2017 Łukasz/Melo najlepsi w Halle!!!

Łukasz i Marcelo Melo okazali się po raz kolejny w tym sezonie niepokonani. Tym razem polsko-brazylijski duet zwyciężył w turnieju Gerry Weber Open w Halle, pokonując Alexandra i Mischę Zvereva.

W pierwszym secie oba teamy pilnowały swoich gemów serwisowych do stanu po 5. Łukasz i Marcelo pozwolili się przełamać przeciwnikom, a chwilę potem przegrali pierwszą partię.

O losach drugiego seta przesądziło jedno przełamanie, które polsko-brazylijski duet zdobył przy stanie 2-1.  W decydującym super tie breaku pierwsze dwanaście punktów padło łupem serwujących. Jako pierwsi punkt przy podaniu rywali zdobyli Łukasz i Marcelo, obejmując prowadzenie 7-6. Tą przewagę utrzymali już do samego końca, zachowując zimną krew.