17
debel

Aktualności

19.03.2017 Tytuł w Indian Wells niestety nie dla Łukasza

Rajeev Ram oraz Raven Klaasen niestety pokonali Łukasza i Marcelo Melo 6-7(1), 6-4, 10-8, wygrywając prestiżowy tytuł w Indian Wells.

Relacja tenisklub.pl

W pierwszym secie obie pary skutecznie pilnowały serwisu. W dziesiątym gemie piłkę setową miał Polak i Brazylijczyk, a przy stanie 5:5 dwóch break pointów nie wykorzystali Klaasen i Ram. Tie break całkowicie zdominowała „nasza” para, która straciła w tej rozgrywce zaledwie punkt.

W drugim secie Kubot i Melo jako pierwsi doprowadzili do przełamania i prowadzili już 4:2. Niestety, od tego momentu cztery kolejne gemy zapisali na konto Klaasen oraz Ram i tym samym o losach tytuł zadecydować musiał super tie break.

Ten był od początku bardzo wyrównany. Polsko-brazylijski duet prowadził 6-4, ale w końcówce skuteczniejsi okazali się rozstawieni z numerem sześć rywale. Mecz trwał godzinę oraz 46 minut.