4
debel

Aktualności

27.03.2010 Łukasz i Oliver żegnają się z Miami

Rozstawiona z piątką para Łukasz Kubot i Oliver Marach doznała dzisiaj nieoczekiwanej porażki z rąk Niemców Benjamina Beckera i Michaela Kohlmanna w pierwszej rundzie turnieju rangi ATP Masters 1000 w Miami. Mecz trwał zaledwie godzinę i dwadzieścia dwie minuty. Wynik: 6-1, 7-5(6). Łukasz i Oliver mieli ogromną szansę na zwycięstwo w drugim secie, lecz zmarnowali trzy piłki setowe.

W tym sezonie Łukasz w parze z Oliverem wygrali już dwa turnieje ATP (Acapulco oraz Santiago). Ich bilans meczów wynosi 15-5.

Po tygodniowej przerwie Łukasz i Oliver wezmą udział w turnieju w Casablance, a po nim w kolejnym w tym sezonie turnieju ATP Masters 1000 rozgrywanym w Monte Carlo, który rozpocznie się 12 kwietnia.