1
debel

Aktualności

31.08.2010 US Open: Łukasz w drugiej rundzie debla

Rozstawieni z piątką Łukasz i Oliver pokonali dzisiaj brytyjsko-amerykańską parę: Scotta Lipskiego i Rossa Hutchinsa w dwóch setach 7-6(4), 6-3, w meczu pierwszej rundy US Open, ostatniego w tym roku turnieju wielkoszlemowego. Polsko-austriacki duet odrobił stratę przełamania w pierwszym secie (przegrywał już 2-4) i wygrał tę partię w tie breaku 7-4. W drugim secie obie pary utrzymywały swoje podania aż do ósmego gema, kiedy to przy stanie 4-3 dla Łukasza i Olivera, Lipsky i Hutchins stracili swoje podanie po raz drugi w meczu. Kolejny gem przy serwisie Łukasza i Olivera okazał się być ostatnim w meczu.

W kolejnej rundzie Łukasz i Oliver zmierzą się z parą B. Becker/L. Mayer albo L. Friedl/D. Vemic.