2
debel

Aktualności

25.02.2011 Acapulco: Podwójna przegrana

Łukasz miał rozegrać dwa mecze w czwartek w turnieju w Acapulco. Pierwszy to ćwierćfinał singla, drugi ćwierćfinał debla w parze z Oliverem Marachem. Niestety nie udało się wygrać żadnego.

Najpierw po zaciętym meczu trwającym trzy godziny i dziesięć minut Polak musiał uznać wyższość rywala, Brazylijczyka Thomaza Bellucciego, który obecnie zajmuje 36. miejsce w rankingu światowym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-7(5), 6-3, 6-4 dla Brazylijczyka. Nieco później Łukasz wrócił na kort wraz ze swoim partnerem deblowym, by zmierzyć się z parą Santiago Gonzalez-Maximo Gonzalez i walczyć o miejsce w półfinale. Po godzinie i szesnastu minutach walki polsko-austriacki duet zszedł z kortu pokonany, 7-5, 6-1, i tym samym wiadomo już, że nie obroni cennego tytułu sprzed roku.