1
debel

Aktualności

30.09.2014 China Open: Łukasz/Lindstedt poza turniejem

Po 3-miesięcznej przerwie Łukasz znowu w grze! Niestety w pierwszym meczu w turnieju China Open Łukasz w parze ze Szwedem Robertem Lindstedtem musieli uznać wyższość Felciano Lopeza i Maxa Mirnyja. Polsko-szwedzki duet przegrał 6-7(4) 6-7(3), ale ma nadzieję na mocną końcówkę sezonu.

Zwycięzcy tegorocznego Australian Open byli zaledwie o jeden gem serwisowy od wygrania pierwszego seta, ale przeciwnicy zdołali doprowadzić do tie-breaku, który otatecznie wygrali. Drugi set również zakończył się tie-breakiem, który również padł łupem Lopeza i Mirnyja.

Wybrane statystyki: asy (4-8), podwójne błędy (5-3), suma wygranych punktów (70-83).

Łukasz i Robert zrobią wszystko, by wystąpić w kończącym sezon turnieju w Londynie. Obecnie są na 9. pozycji w rankingu ATP Doubles Team.