2
debel

Aktualności

30.10.2016 Łukasz/Melo bronią tytuł w Wiedniu!

Łukasz i Marcelo Melo obronili tytuł sprzed roku w Wiedniu. W finale polsko-brazylijska para pokonała Olivera Maracha i Fabrica Martina 4-6, 6-3, 13-11, broniąc piłkę meczową.

W dwóch pierwszych setach jedno przełamanie decydowane o losach partii. W pierwszym secie Marach/Martin przełamali rywali w siódmym gemie, zaś w drugim secie polsko-brazylijski team wywalczył przełamanie w ósmym gemie.

Niesamowicie zacięty okazał się decydujący tie break. Łukasz i Melo nie wykorzystali trzech meczboli od stanu 9-6 i kolejnego przy 10-9. Następną piłkę meczową mieli Marach/Martin przy stanie 11-10. Od tego momentu trzy piłki pod rząd wygrał polsko-brazylijski team i mógł świętować zwycięstwo.

Dla Łukasza jest to już czternasty turniej deblowy w rozgrywkach ATP World Tour, a pierwszy w tym sezonie. Gratulacje!!!